RSS
php serüvenleri etiketli yazılar

PHP serüvenleri Twitter’da!

8 10 Nisan 2014 ~ Musa Avcı — Genel, Temel Bilgiler

TwitterHer gün yeni yazı yazma fırsatı bulamıyorum, fakat neredeyse her gün sosyal medyadan ya da bir çok başka mecralardan yeni ve faydalı içeriklerle karşılaşıyorum.

Şimdi tüm bunları rahatlıkla paylaşabilmek için PHP Serüvenleri @phpseruvenleri Twitter hesabını açtım. PHP ve programlama ile alakalı bir çok faydalı makale ve duyurular paylaştığım bu adresi takip etmeye başlayıp, eski kaçırdığınız tweetleri de incelemeyi unutmayın.

Bir sonraki #PHP serüveninde görüşmek üzere!

Etiketler:

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba!

9 18 Aralık 2011 ~ Musa Avcı — Genel

Bir önceki yazıyı göndereli yaklaşık 6 ay olmuş. Çok uzun bir süredir yaptığım diğer çalışmalar ve gelişen bazı olaylar durumunda phpr.org ile pek ilgilenme fırsatı bulamadım.

Bu pasifliğe rağmen aldığım bir çok geri dönüş sebebiyle artık tekrar harekete geçirme vaktinin geldiğini farkettim. Öncelikle yeni bir tema hazırladım, siz yeni temayla gezinmeye devam ederken ben de artık fırsat buldukça tekrar yeni yazılarla burada olmaya çalışacağım.

Bu süreçte sağ taraftaki yerden e-mail ile abone olarak ya da beni Twitter üzerinden takip ederek yeni yazılardan ve diğer faydalı şeylerden haberdar olabilirsiniz.

Bir başka PHP serüveninde görüşmek üzere esen kalın!

Etiketler: